GİZLİLİK POLİTİKASI

AİF BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. olarak siz değerli müşterilerimizin ve AIFTEAM web sitemiz ziyaretçilerinin kişisel verilerinin korunmasına özen göstermekte, bu kapsamda gerekli hukuksal yükümlülüklerimizi yerine getirmekteyiz.

Bu kapsamda AIFTeam site sayfalarını şahsi bilgilerinizi paylaşmadan ziyaret edebilir, sunulan hizmet ve danışmanlıklar hakkında bilgi sahibi olabilir, tarafımızla iletişim kurabilir ve diğer detaylı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Kişisel bilgilerinizin tarafımızla paylaşılması durumunda anılan bilgiler muvafakatiniz ya da bilginiz olmadan -yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece- üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Gizlilik Politikamız dahilindeki bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

AIFTeam site sayfalarındaki bilgiler AİF BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. vizyon ve misyonuna uygun şekilde hazırlanmış olup tarafımızla paylaşımı gerçekleşecek her kişisel bilgi de bu vizyon ve misyon çerçevesinde korunacaktır.

Ziyaretiniz sırasında sitemizin kullanımı nedeniyle oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, virüs, hat veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan AIFTeam ailesi olarak sorumluluk ve yükümlülüklerimiz bulunmamaktadır.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları AIFTeam’e aittir. Sitemizin içerdiği bilgi, materyal ve hizmetlere dair tüm telif hakları, tescil, marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları AIFTeam nezdinde saklıdır. Üçüncü kişilerce önceden yazılı izin alınmadıkça sitemizin herhangi bir sayfası veya sayfa içeriği başka bir web sitesinde kullanılamaz ve sitemizin web sayfasının başka bir web sayfası ile bağlantısı kurulamaz.

Gizlilik Politikamız hakkında fazlaya dair her türlü bilgiye sitemiz iletişim sayfasından AIFTeam ailesi ile iletişime geçerek erişebilirsiniz.

AİF BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

JUSTWork Meydan AVM, Balkan Cd. No:62 34770 Ümraniye / İstanbul