AIF Banks - Online Banka Entegrasyonu

Finansal Özgürlüğünüzü Yönetin, Bankacılığı Kolaylaştırın!

Online Banka, Tüm bankaların hesap hareketlerinin tek ekranda görüntülenmesini sağlar. Tüm bankalardaki anlık bakiyeleri gösterir ve gün sonu kapanış bakiyeleri raporlarını verir. Döviz hareketlerini ve döviz bakiyelerini gösterirken aynı zamanda, anlık döviz kuru sayesinde tüm varlıkların istenilen para birimi cinsinden karşılığını verir. Tüm muhasebe, ERP ve e-ticaret programları ile entegrasyon sağlar, akıllı öğrenme yeteneği ile birlikte tüm banka hareketlerini cari ile kusursuz eşleştirir. AIFTeam ayrıcalığıyla SAP Business One çözümlerinden yararlanmaya başlayın, iş süreçlerinizi daha verimli hale getirin.

TEMEL ÖZELLİKLER
Tüm Hesap Hareketlerini Tek Ekrandan Yönetin

Tüm bankaların hesap hareketlerinin tek ekranda görüntülenmesini ve yönetilmesini sağlar. Tüm bankalardaki anlık bakiyeleri, gün sonu kapanış bakiyelerini.

Kusursuz Tespit ve Eşleştirme Yeteneği

ERP sisteminizden müşteri ve tedarikçilerinize ait iban ve vergi no bilgilerini çeker. Gelen ve giden ödemeleri tanımladığınız kurallara göre anında firmalarla eşleştirir.

SAP BUSINESS ONE İle Entegre Çalışır

Bankalarınıza gelen binlerce hareketi saniyeler içinde dinleyerek SAP Business One sisteminizde ilgili modüllere işlenmesini sağlar.

Benzersiz Açık Bankacılık Deneyimi

Tüm bankalar ile entegre çalışır. Hesap ve işlem türlerine göre hareketlerinizi ayırır ve anlık olarak mobil ve web uygulamasından raporlar.

SAĞLADIĞI FAYDALAR
Hatasız İşlem Yeteneği

Banka hareketinin yanlış tutarda ya da yanlış firmaya girilmesini engeller.

Zaman Tasarrufu

Ödemeleri saniyeler içinde işleyerek zaman kayıplarını ortadan kaldırır. Müşteri ile yaşanan para transferi telefon/mail trafigini minimuma indirir.

Akıllı Öğrenme

Akıllı öğrenme yeteneği sayesinde farklı seçenekler sunar. Doğru eşletirme yapmak için yardımcı olur.

Yönetim

Kullanıcı izin seviyeleri sayesinde, her kullanıcı için farklı ayarlamalar yapmak ve farklı ekran içeriği elde etmek mümkündür.

AIFTeam

AIF Banks, işletmelerin online banka işlemlerini kolaylıkla yönetmelerini sağlayan entegre bir çözümdür. Hesap bakiyelerini kontrol etme, para transferleri yapma, ödemeleri takip etme gibi işlemleri hızlı, güvenli ve otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Finansal süreçlerinizi verimli bir şekilde yönetirken zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.