SÜREÇ DANIŞMANLIĞI

Süreçlerinizi Yeniden Şekillendirin

İş süreçlerinizi basitleştirmek, yeninden şekillendirmek ve ölçülebilir bir hale getirebilmek için sizinle birlikte çalışarak, şirketinizin yaşam döngüsünü yeniliyoruz. Yurtiçi ve yurtdışı projelerde edindiğimiz tecrübeye, farklı sektörlerden gelen bilgi birikimimizi de ekleyerek, sizlere her proje öncesi, hem güncel hem de gelecekteki ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak yeni süreçler önerebilmek için çalışıyoruz. SAP çözümleri konusunda, iş süreçlerinizi hızlandırmak ve süreç maliyetlerini azaltmak için size tüm danışmanlık kadromuzla destek veriyoruz.

PROJE İMPLEMANTASYONU

Projelerinizde Yenilikçi İzler Bırakın

SAP modüllerinin iş süreçlerinize maksimum uygunluğunun sağlanmasından, SAP standardında bulunmayan geliştirmelerin SAP sistemlerine entegre edilmesine, SAP sistemlerinin herhangi bir lokasyona veri transferi işlemini yerine getirmesinden, sistem sürüm güncellemelerinde yaşanan sorunların azaltmasına kadar tüm implementasyon süreçlerinizi gerçekleştiriyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

Proje Yönetiminde Öncü Adımlar

SAP çalışma kültürünün sunduğu SAP Activate, Project Life Cycle ve Agile gibi metodolojileri kullanarak, projenizin ihtiyaçlarına göre şekil alan esnek bir yapıda hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Projelerin, önceden belirlenmiş zaman ve bütçe sınırları çerçevesinde başarıyla hayata geçirilmesi için tüm müşterilerimize; küçük ve orta ölçekli çözümlerden, yurtiçi ve yurtdışında tam kapsamlı projelerde farklı iş süreçlerini yönetmiş, teknik alt yapısı güçlü bir proje ekibi atıyor, hem işletmenizin hem de projenizin başarısına katkıda bulunuyoruz.

ENTEGRASYON DANIŞMANLIĞI

Entegrasyonun Gücünü Keşfedin

Çeşitli platformlarda çalışan ve farklı sistemler üzerinden yürütülen süreçlerinizi, farklı markaların değişik mimarilerle geliştirilmiş karmaşık yapılarını, son kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak hale getiriyor, sistem verimliliğinizi artırıyoruz. Web tabanlı sistemlerden depo yönetimi için özel olarak geliştirilen donanımlara kadar birbirinden farklı olan bir çok sistemi sizin için temize çekiyor ve kolaylaştırıyoruz. Bugünün gereksinimlerini karşılarken, gelecekte doğacak ihtiyaçlarınızı da öngörerek, etkin bir entegrasyon danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

ÖZEL UYGULAMA GELİŞTİRME

İşletmenizin İhtiyaçlarına Özel Çözümler

Farklı platformları kapsayan uygulama, geliştirme ve entegrasyon hizmetlerimizle, işletmenizin mevcut ve gelecek ihtiyaçlarına uygun özel uygulamalar geliştiriyor ve mevcut SAP sistemlerinizle entegre ediyoruz. Bunula da kalmayıp, AIFTeam olarak sunduğumuz ve tamamı AIFTeam’in deneyimli yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş onlarca özel çözümlerimizle de, tak – çalıştır uygulamaları sizlerle buluşturuyoruz.

DESTEK HİZMETLERİ

Güvenle Yola Devam Edin

Yenilikçi bir yardım masası (help-desk) kullanarak müşterilerimize sunduğumuz çözümlerimizi hızlandırıyor ve geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizle olan bağlarımız gelişirken, 365 gün 7 /24 verdiğimiz özel hizmetimizle, iş süreçlerinizdeki verimliliğinizi arttırmayı hedefliyoruz. AIFTeam olarak yazılımların var olan yaşam döngülerinin en büyük aşamalarından biri olan destek sürecimizi, SLA (Service Level Agreement) Hizmet Düzeyi anlaşmalarına uygun şeklide yönetiyoruz.

sap-business-one.png
LİSANS SATIŞ VE BAKIM SÜREÇLERİ

Teknolojiyi Sizler İçin Yönetiyoruz

Teknolojinin hızlı değişimine ayak uydurmak ve maliyet ve performans açısından en uygun lisanslamayı yapabilmek için yanınızdayız. Profesyonel ekibimiz size en güncel mevzuatlar, yeni çözümler ve ek kapsamlar hakkında destek veriyor ve bakım ve güncelleme işlemleriniz için yardımcı oluyor. A’dan Z’ye sağladığımız hizmetlerimiz ile tek bir kanaldan lisans ve bakım işlemlerinizi yönetmeniz mümkün ve bu sayede sistem performansınızı en üst düzeye çıkartmak artık çok daha kolay