Genel

AIFTeam, Unat Yağ ile Yenilikçi SAP Business One ve ERP Çözümleri Ortaklığına İmza Atıyor

AIFTeam olarak, sektörün öncüsü Unat Yağ Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile stratejik bir iş birliğine adım attığımızı büyük bir heyecanla duyuruyoruz. Bu iş birliği çerçevesinde, Unat Yağ’a SAP Business One sistem kurulumu ve entegre ERP çözümleri sunacağız.

20 yılı aşkın bir süredir bitkisel yemeklik yağ sektöründe hizmet veren ve çağdaş teknolojileri benimseyen Unat Yağ, Mersin Tarsus 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan gelişmiş tesislerinde günlük 500 ton sıvı yağ ve 200 ton margarin üretimi gerçekleştiriyor. Ayçiçek yağı, mısır yağı, zeytinyağı, pamuk yağı, margarin yağı gibi çeşitli ürünlerini üreten Unat Yağ, “sofraların Yıldızı” hedefiyle, kalite ve gıda güvenliğine büyük önem veriyor.

Biz, AIFTeam olarak, Unat Yağ’ın iş süreçlerini daha da iyileştirmek ve küresel rekabet güçlerini artırmak için SAP Business One ve ERP çözümlerimizi sunacağız. Bu teknolojik altyapı, Unat Yağ’ın ham yağ işleme, rafinasyon, kalite kontrol ve hijyenik paketleme süreçlerini daha verimli ve etkin bir şekilde yönetmesine olanak tanıyacak.

Unat Yağ ile birlikte, gıda sektöründe teknoloji ve kalitenin mükemmel uyumunu sergilemek için heyecanla çalışmaya başlıyoruz.