Genel

SAP Sapphire Etkinliğinde Yapay Zeka’da Yeni Ufuklar

SAP Sapphire etkinliği, bu yıl yapay zeka alanında büyük bir etki yarattı. SAP, müşterilerin iş süreçlerinde karşılaştıkları acil sorunlara çözüm sunan SAP Business AI ve Green Ledger gibi yenilikleriyle öne çıktı. Etkinlik, Orlando’da gerçekleştirildi ve SAP’nin müşterilerin geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlayan kapsamlı yeniliklerini ve işbirliklerini tanıtmak için bir fırsat oldu.

SAP, iş süreçlerinde yapay zeka yeteneklerini güçlendirmek amacıyla portföyüne önemli iyileştirmeler ekleyeceğini duyurdu. SAP Business AI’da yapılan geliştirmeler arasında müşteri etkileşimini kişiselleştiren, tedarik zincirini daha verimli hale getiren ve kuruluşların kritik yeteneklerini genişleten yenilikler yer alıyor.

SAP, iş çözümlerinde entegre yapay zeka özellikleri sunarak müşterilerinin iş modellerini buluta taşımalarına yardımcı oluyor. Karbon takibi için defter tabanlı muhasebe ve tedarik zinciri dayanıklılığını desteklemek için sektöre özel ağlar gibi öne çıkan duyurular, işletmelerin sürdürülebilirliği merkeze almasına ve değişen koşullara daha hızlı adapte olmasına yardımcı oluyor.